Prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji został zasilony wiedzą i doświadczeniem magister Magdaleny Lasak!
14-11-2022
Prywatny Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji został zasilony wiedzą i doświadczeniem magister Magdaleny Lasak!

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność przedstawić Magdalenę Lasak, dyplomowanego psychologa oraz trenera umiejętności miękkich. Członek ACBS (Association for Contextual Behavior Science) oraz PTDBT (Polskiego Towarzystwa Dialektyczno-Behawioralnej Terapii). Nieprzerwanie rozwijający zakres terapii ACT (akceptacji i zaangażowania), DBT (dialektyczno-behawioralnej) i CFT (terapii opartej na współczuciu).

Magister Magdalena Lasak ukończyła studia podyplomowe z Terapii Akceptacji i Zaangażowani oraz odbyła kilka staży klinicznych w Polsce, które pozwoliły na pogłębienie doświadczenia z pacjentami o różnych potrzebach i zachowaniach problemowych zróżnicowanych wiekowo, kulturowo.

W pracy terapeutycznej stosuje podejście oparte na dowodach naukowych, metodach w które wierzy i wykorzystuje na co dzień.

Na terapię do magister Magdaleny Lasek zapraszamy osoby dorosłe i młodzież.
POWRÓT


Najlepsza opieka medyczna pod znakiem SZANSA5

Jesteś zainteresowany/a konsultacją z naszymi specjalistami ?

+48 666 933 933

TELEFON DO REJESTRACJI

ZADZWOŃ

Rejestracja on-line
Wszystkie prawa zastrzeżone © SZANSA5 2019 designed by dotRED